Yazlık hırka modelleri

Son bir iki hafta içerisinde sıcak havaları ülkemizde hissettik. Fakat mevsim geçişlerinde havalar beklendiği gibi gitmeyebiliyor. Özelilkle yaz mevsimine geçerken havaların soğuduğu, yağmur yağdığı günler ile karşılaşıyoruz. Bu günlerde giyilmek üzere üretilen yazlık hırka modellerini incelemek ister misiniz?
Hanımlara özel birbirinden şık hırkalar;
Önü açık triko, ajurlu kuşaklı, çizgili triko, bel kuşaklı, ön düğmeli, cepli, desenli, yetim kol, kolsuz, üç düğmeli, dantel detaylı, gömlek yaka, kuşağı deri bel kuşaklı, önü açık ribanalı, omuz detaylı, baskılı hırkalardan bahsedebiliriz. Birbirinden güzel ve şık bu yazlık hırkalar siz hanımları bekliyor.
Erkeklere özel birbirinden karizma hırkalar;
Erkekler için üretilen hırkalarda pek fazla detay, işleme bulunmuyor. Bu hırkaları üretildikleri kumaşın türüne göre polar, pamuklu, triko diye ayırabiliriz. Çeşitlerine gelecek olursak erkek yaz hırka modellerinde kapişonlu, Travestiler düğmeli/fermuarlı, cepli/cepsiz, dar kesim, dik yaka, reglan kol, omuz detaylı, broş detaylı, örgü motifli, şal yakalardan bahsedebiliriz.
Bebek ve çocuklara özel hırkalar;
Bebekler ve çocuklar mevsim geçişlerindeki anormalliklerden fazla etkilenirler. Bu sebeple her daim yanınızda bir hırka bulundurmanızda fayda var. Bebek ve çocuklar için üretilen hırkalara bakacak olursak; çizgi film karakterli, hayvan desenli, çiçek desenli cıvıl cıvıl renklerde hırkalar görmekteyiz. Hemen belirtmeliyiz ki bebek ve çocuklar için üretilen hırkalar geneli itibari ile örgü modeli oluyorlar. Çünkü örgü ürünler soğuktan daha iyi korurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir