Tığla yelek modelleri

Günümüzde, örgü yelek modelleri, pek çok bayanın ilgisini çekerken, elbette ki bu durumda şiş ve tığ kullanılmaktadır. Şiş ve tığ işi yelek modelleri, birbirine benzerlik gösterse de elbette ki birbirinden farklı modeller olarak ele alınmaktadır.
Sizlere bazı tığla yelek modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, dantel, zincir ve diğer ürünlerden bahsedebiliriz.
Zincir yelek modelleri
Tığ işe oluşturacağınız küçük küçük parçaları, birbirine zincir çekecek şekilde birleştirerek, istediğiniz bir model oluşturabilirsiniz. Ebette ki çekeceğiniz zincirler ve motifler sizlerin seçimine bırakılmıştır. Genel olarak zincir yelek modelleri arasında, krem, beyaz ve kırık beyaz tercih edilmektedir. Yine kahve ve siyah tonları da bu ürünler için kullanılabilir renkler arasında.
Gelin yeleği
Sizlere, tığ ile örülen yelek modelleri arasında gelin yeleğinden bahsedebiliriz. Beyazın en güzel tonları kullanılarak, zümrüt yelek modeli oluşturulmalıdır. Zümrüt yelek modeli, gelin yeleği olarak adlandırılırken, oldukça şık ve yakışabilecek bir ürün.
Kaynanadili
İsmi biraz tuhaf olsa da, tığ işi yelekler arasında oldukça fazla kullanılıyor. Tüm bu modeller için, farklı renkte ipler tercih edilebilir. Travesti istanbul Elbette ki ip tercihlerinizi yaparken, tığ örgüsüne uygunluğu aranmalıdır. Bu konuda da seçim yaparken, bu özelliğe dikkat etmeniz gerekiyor. Daha sonra anlatımlı videolar ya da görsel öğeler sizlere bu konuda yardımcı olabilecektir. Böylelikle evde kendi imkânlarınız ile farklı yelek modelleri oluşturarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir