siyah ceket modelleri Travesti

Siyah ceketler hem erkeklerin gardırobunda hem de kadınların gardırobunda yer alan ceketler olmalarıyla birlikte her sezon farklı detaylarla birlikte kullanıcılara sunulmaktadırlar. İş yerinde, resmi ortamlarda, davetlerde veya etkinliklerde ile rahat bir şekilde şık kombinler oluşturabilmekle birlikte fark yaratıcı bir görünüm de sağlanabiliyor.
Erkek Siyah Ceketler
Erkekler için oldukça önemli bir yere sahip.
Erkekler için bu sene klasik tarzda olan siyah ceketler modanın önemli bir noktasında bulunuyor. Düz tasarımlarıyla birlikte yakasındaki farklı bir renk tonuyla ve şık düğme detaylarıyla dikkat çeken erkek siyah ceketler, farklı ortamlar içerisinde tercih edilebilecek bir alternatif oluyorlar.
Erkek siyah ceketlerde klasik tarzın yanında spor tarz modeller de oldukça trend. Özellikle arma detaylı düz modeller ve cep detaylı spor tarz modeller oldukça dikkat çekici. Siyah ceketlerde mendil detayı da hoş bir detay olarak erkeklerin seçenekleri arasında bulunuyor.
Kadınlar için Siyah Ceketler
Kadın siyah ceketlerde bu sezon yaka detayları oldukça büyük bir önem taşıyor. Zira derin yakalı, standart yakalı ve kesik yakalı modeller kadınların alternatifleri oluyor. Sezonun en çok dikkat çeken kadın arasında omzu taşlı olan tasarımlar büyük bir rağbete sahip.
Kadın siyah ceketlerde yeni sezonda büyük ve metalik düğme detayları da göze çarpıyor. Yeni sezon İstanbul Travesti yle birlikte tarzınıza uygun olarak sportif bir görünüm veya daha ağır bir görünüm kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir