Yazlık bayan gömlek modelleri

Yazlık bayan gömlek modelleri
Yaşamakta olduğumuz şu sıcak yaz günlerinde rahatlık açısından kıyafet seçimi büyük önem taşımaktadır. Özellikle şıklığından taviz vermek istemeyenler için bu durum ayrıcalıklıdır. Bunun bilincinde olan giyim firmaları yaz aylarına özgün bazı kıyafetleri alıcıları ile buluşturmaktadır. Bayanların daha Travestiler fazla rağbet gösterdiği giyim konusunda firmalar etkili ve başarılı sonuçları ile rahatlığı bizlere sunuyor. Ön plana çıkan konulardan biri ise hiç şüphesiz gömleklerdir. Yazımızın devamında yazlık bayan gömlekleri hakkında daha detaylı bilgileri kolaylıkla bulabilirsiniz.
Yüksek pamuk oranı
Firmaların piyasaya sürdüğü yaz bayan gömlek modellerinin büyük bir kısmındaki pamuk oranı diğer gömleklere oranla daha fazladır. Bunun sebebi ise daha salaş bir etki yaratmak ve terlemeyi en aza indirmek olarak belirtiliyor. Ayrıca daha kaliteli be zarif gömleklerin de üretimine kapı açan pamuklu gömleklerde çeşitlilik de hat safhada seyrediyor. Yaz aylarına uyum sağlamak ve sıcaktan daha az etkilenmeyi amaçlayan bu gömleklerde genellikle mavi ve beyaz tonları sıklıkla kullanılmaktadır.
Model Çeşitliliği
Sıcaktan korunmak ve şıklıktan taviz vermemek isteyen bayanların tercih ettiği yaz gömlek modelleri çeşitlilik göstermektedir. Son günlerde en popüler modeller arasında ise hiç şüphesiz fırfırlı modeller gelmektedir. Geniş düğme kesinlerine ve transparan kumaş detaylarına sahip olan bu gömlekler rahatlığı ve şıklığı beraberinde getirmektedir. Ayrıca kendinden desenli pamuk gömlekler de fırfırlı gömlekler kadar ilgi gören gömleklerin başında gelmektedir.

Kışlık Çanta Modelleri

Kıyafetlerde olduğu gibi aksesuarlarda da yazlık ve kışlık ürünler bulunmaktadır. Her sezon kullanılması için farklı tasarımlara sahip olan aksesuarlar sizlere sunulmaktadır. Bu aksesuarlar kışın kullanılan renklere uyumlu oldukları için kombin yapma konusunda da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Kışlık çanta modelleri de bayanların kışın yaygın olarak kullandıkları aksesuarlar olmaktadır. Bu çantalar diğer çantalardan farklı olarak hem kalın kumaşlı hem de koyu renklerden oluşmaktadır.
Koyu renk İstanbul Travesti çanta modelleri bayanların kışın en çok tercih ettikleri ürünlerdir. Bu çantalar koyu renk kıyafet kombinleri ile kullanılmak için oldukça idealdir. Kışlık çantalarda hem kol çantaları hem de çapraz çantalar tercih ediliyor. Kol çantaları kullanıldığında elleri ceplere koymak zor olduğu için gençler çapraz çanta modellerini daha çok tercih ediyor. Koyu renkli çapraz çanta modelleri kadife pantolonlarla ve uzun çizmeler ile kullanılabiliyor. Etek ve elbiselerde kullanılan çizmeler ile uyumlu olması için ise küçük çantalar tercih ediliyor. Küçük el çantaları minik görünümleri kadar şıklıklar ile de ilgi çekmeyi başarıyor.
Kumaş olarak kadife çanta modelleri bayanların severek kullandıkları ürünler oluyor. Kalın kumaşlı olmaları da kalın kıyafetler ile kullanıldığında hoş bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Kalın çantalar her yaş grubuna hitap eden farklı modelleri de sizlere sunuyor. Özellikle de deri tasarımlarda çok fazla model seçeneği yer alıyor. Kaliteli ürün kullanmak isteyenler bu çantaları tercih edebilirler.

Kaşe Mont Modelleri

Hem klasik hem de gündelik olarak kullanılabilen montlar arasında kaşe montlar en çok tercih edilenlerdir. Her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği kaşe mont modelleri arasında çok fazla seçenek İstanbul Travesti yer almaktadır. Hem kullanışlı hem de şık bir ürün olan kaşe mont modelleri erkeklerin de bayanların da en çok tercih ettiği kışlık ürünlerdir.
Kışın soğuktan korunmanın en iyi yollarından biri kalın giyinmektir. Kalın giysiler arasında olmazsa olmazlardan biri de montlardır. Montlar dış giysi oldukları için görünümleri çok önemlidir. Şıklığını montlar ile tamamlamak isteyen kişiler için en ideal seçenek kaşe montlar olmaktadır. Erkek kaşe mont modelleri gündelik olarak da klasik olarak da tercih edilmektedir. Bu montlar genellikle siyah renkli ve desensiz olmaktadır. Bu sayede de birçok kıyafet ile ve ayakkabı ile kullanılabilme imkanı sağlamaktadır. Erkek kaşe mont modelleri arasında yaka detayları ile ilgi çeken modeller olduğu gibi şapka detayına sahip olan tasarımlar da bulunmaktadır. Şapkalı kaşe montlar daha çok genç beylerin tercih ettiği mont tasarımları arasında yer alıyor.
Bayan reyonlarında yer alan kaşe montlarda ise renk olarak çok fazla seçenek bulunuyor. Yeni sezon kaşe mont modelleri arasında açık kahve ve bej en çok tercih edilenler arasında yerini aldı. Bu ürünlerin yanında şeker pembe ve bebe mavisi de farklı renk seven kişilerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında ilk sırada bulunuyor.

Fotoğrafçılıkta ISO Ayarları Nasıl Yapılır?

Fotoğrafçılıkta ISO Ayarları Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji dünyasında tıpkı elektronik eşyalar gibi fotoğraf makineleri de evrim geçirdi. Eskiden kullanılan filmli fotoğraf makineleri yerini dijital ortamlarda kullanılan ayarlara bıraktı. Dijital fotoğraf makinelerinde en çok kullanılan ayarlardan biri ise ISO ayarları olarak biliniyor. Tabi önceden çoğu ayar otomatik olmadığı için kullanımları bir hayli zordur. Günümüzde ise artık tüm ayarları otomatik hale geldi. Ancak fotoğrafla yakından ilgilenen kişiler hala bu ayarları manuel kullanarak, istedikleri gibi fotoğraf çekebilme derdine düştü. Peki fotoğraf için ISO ayarı neden bu kadar önemli? Fotoğrafçılıkta ISO ayarları nasıl yapılır?

ISO Ayarı Nedir?

Bazı ditijal fotoğraf makinelerinde ASA ayarı olarak bilinse de ISO ayarı fotoğraflar ya da görüntüler üzerinden ışığa duyarlılığı ölçmektedir. ISO ayarı değiştirildiği takdirde de sensör üzerine düşen ışık duyarlılığı da o boyutta değişmektedir. Bazen fotoğraf makinelerinde ISO ayarı otomatik ayarlı çekilmek istense de olmaz, o fotoğraf üzerinde ışık karanlık çıkar. İşte bu durumda ISO ayarını bilmek ve manuel olarak ayar yapılması gerekmektedir.

ISO ayarı, fotoğraf çekimi yaparken karanlık ortamlarda yükseltilmesi için uygundur. Çünkü unutulmamalıdır ki ISO ayarlarında sensör ne kadar ışık alırsa, fotoğraftaki ışığın boyutu da o kadar artmaktadır. Ancak ışık ne kadar çok gelirse de fotoğraftaki detaylar da o kadar azalmaktadır. Bu yüzden de her ayarın gerektiği kadar yapılması gerekmektedir.

ISO Ayarlarını Kendiniz Yapın

Kullanılan her makinenin ya da aletin ISO ayarlarındaki etkisi farklılık göstermektedir. Kimi makine 600 ISO’da görüntü bozulması yaparken, 1000 ISO’da görüntüde bir bozulma yapmamaktadır. Tabi bu işlevlerin hepsi denenerek öğrenilmesi gerekmektedir.

ISO ayarları sadece karanlık ortamlarda değil, yüksek enstanteli görüntülü oluşturmak isterken de kullanılmaktadır. Örneğin bulutlu ya da deniz yansımaları gibi fotoğraf çekimleri ISO ayarları sayesinde daha net bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır.

 

 

İlişkilerde En Sık Yaşanan Kavga Sebepleri

Bebeklerde Gaz Problemi

Her bebekte meydana gelebilen gaz problemi anne ve babaların en çok şikayet ettiği problemlerden biridir. Bebekler anne sütü ile beslendiği dönemlerde en çok gaz orunu yaşarlar. Bunun sebebi bebeği emzirirken doğru pozisyonda tutmamak, emdikten sonra gazını çıkarmamak ve annenin beslenmesinden kaynaklanmaktadır. Bebeklerde gaz problemi doğal bir durumdur. Fakat bunu en aza indirmek için anneler biraz daha dikkatli olması gerekmektedir.

Bebeklerde Gaz Problemi Neden Olur ve Nasıl Giderilir?

Bebeğiniz emdikten sonra gazının çıkarılması bebeğin daha huzurlu olmasını sağlar. Aksi halde ağlama nöbetleri ile karşı karşıya kalınabilir. Bu durum annenin paniklemesine sebep olabilir. Bebeğinizin gazı çıkarıldığında daha rahat olduğunu gözlemlersiniz. Bebeklerdeki gaz problemlerinin diğer bir sebebi ise annenin beslenmesidir.

Anne gaz yapıcı gıdalardan uzak durduğunda bu sorun en aza indirilmiş olur. İnek sütü ve mama ile beslenen bebeklerde gaz problemi daha sık olmaktadır. Bu durumda doktorunuza başvurmalısınız. Gaz sancıları bebeğin ağlamasına ve uykusuzluğuna sebep olacağından gaz sancıları başladığında minik egzersizler ile bebeğinizin gazını çıkarabilirsiniz. Egzersizler sonucunda da bebeğiniz hala gaz sancısı çekiyorsa ılık bir havluyu karın kısmına koyarak vücudunun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Bazı bebeklerde gaz problemi kronikleşebilir. Bu durumda ebeveynler ilaca başvurmak isteyebilirler. Fakat ilaç kullanmak yerine başlangıç olarak doğal yöntemleri tercih edilmelidir. İlaca başvurulacak koşullarda ise doktor gözetimi olması gerekir. Kimi bebek gaz sorunu yüzünden sürekli huzursuz bir haldedir. Bebeğinizi özellikle besledikten sonra gazını çıkartmanız onu rahatlatacaktır.

Bebeklerde gaz problemi her bebeğin gelişim döneminde karşılaştığı problemlerdendir. Bu durum karşısında ebeveynler panik yapmadan bebeğin gazını çıkartmalıdır. Gaz sorunu her bebekte normal karşılanacak tepkilerden biridir. Önemli olan bunun beslenmeden kaynaklığı olduğunu bilinçli bir şekilde bilmektir.

 

Türk Yapım Olan Diziler

Hint Yağı Kaşları Kalınlaştırır Mı?

Bilindiği gibi birçok bitkisel yağın vücut için olumlu yönleri vardır. Özellikle bir çok aromatik yağın güzelliğe sağladığı katkı tartışmasızdır. Asırlar önce kadınlarımız güzelliklerinin daha belirgin olabilmesi ve anlam kazanması için bitki özleri ve yağlardan faydalanırlarmış.  Özellikle yağ özleri birçok kozmetik ürününden daha uygun fiyatta olduğu kuşkusuzdur.

Güzellik uğruna işe yaramayan kozmetik ürünlerine para dökmenin anlamı yoktur. Çok düşün bir maliyetle bitkisel yağlarla güzelliğinizi tekrar keşfetmek mümkündür.  Hem birçok kozmetik ürününe baktığımızda işlenmiş katlı maddeleriyle cilde zarar verdiğini görüyoruz. Ancak bitkisel olan yağlarda içeriğinde zararlı madde bulmanız neredeyse imkansızdır.  Kadınların güzellikleri için kullandığı yağ çeşitlerinden biri de Hint yağıdır.

Hint yağı, Hint bitkisi adı verilen bitkiden üretilmektedir. Sütleğengiller ailesinin üyesi olan bu bitki faydalarıyla dikkat çekmektedir. Bu bitkinin tohumları Hint yağı yapımında kullanılmaktadır. Hint yağı saydam bir renkte olup kokulu bir yağ çeşididir. Genellikle kadınların kaşlarında etkilidir.  Kadınların en çok sorduğu sorulardan biri de Hint yağı kaşları kalınlaştırır mı, sorusudur.  Bu sorunun yanıtını olumlu olarak verebilmektedir.

Kadınların kaşlarında ki küsme, seyreklik, tüy düzensizliği halinde Hint yağı çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Hem pratik hem de uygun fiyatıyla oldukça cazip bir güzellik önerisidir. Hint yağı kaşları kalınlaştırır mı? Pek çok kadının kafasında soru işaretidir. Düzenli ve doğru kullanıldığından kadın kaşında istenilen formu verir.

Hint yağının içeriğinden bulunan ricinoleic maddesi E vitamini ve minerallerle birleşince kaşı besleyerek güçlenmesine sebep olur. Hint yağını kaşlarınıza uygularken deriyle temasından kaçınmak gerekir. Her güzellik uygulamasında olduğu gibi cildin temizliği burada da geçerlidir.  Hint yağını kulak çubuğuna batırın ve sadece kaşlarınızın üzerinde gezdirin.  Bu uygulamayı akşamdan akşama yapmak oldukça etkili olacaktır.

Hint yağı kaşları kalınlaştırır mı?

Bilindiği gibi birçok bitkisel yağın vücut için olumlu yönleri vardır. Özellikle bir çok aromatik yağın güzelliğe sağladığı katkı tartışmasızdır. Asırlar önce kadınlarımız güzelliklerinin daha belirgin olabilmesi ve anlam kazanması için bitki özleri ve yağlardan faydalanırlarmış.  Özellikle yağ özleri birçok kozmetik ürününden daha uygun fiyatta olduğu kuşkusuzdur.

Güzellik uğruna işe yaramayan kozmetik ürünlerine para dökmenin anlamı yoktur. Çok düşün bir maliyetle bitkisel yağlarla güzelliğinizi tekrar keşfetmek mümkündür.  Hem birçok kozmetik ürününe baktığımızda işlenmiş katlı maddeleriyle cilde zarar verdiğini görüyoruz. Ancak bitkisel olan yağlarda içeriğinde zararlı madde bulmanız neredeyse imkansızdır.  Kadınların güzellikleri için kullandığı yağ çeşitlerinden biri de Hint yağıdır.

Hint yağı, Hint bitkisi adı verilen bitkiden üretilmektedir. Sütleğengiller ailesinin üyesi olan bu bitki faydalarıyla dikkat çekmektedir. Bu bitkinin tohumları Hint yağı yapımında kullanılmaktadır. Hint yağı saydam bir renkte olup kokulu bir yağ çeşididir. Genellikle kadınların kaşlarında etkilidir.  Kadınların en çok sorduğu sorulardan biri de Hint yağı kaşları kalınlaştırır mı,  sorusudur.  Bu sorunun yanıtını olumlu olarak verebilmektedir.

Kadınların kaşlarında ki küsme, seyreklik, tüy düzensizliği halinde Hint yağı çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Hem pratik hem de uygun fiyatıyla oldukça cazip bir güzellik önerisidir. Hint yağı kaşları kalınlaştırır mı, pek çok kadının kafasında soru işaretidir. Düzenli ve doğru kullanıldığından kadın kaşında istenilen formu verir.

Hint yağının içeriğinden bulunan ricinoleic maddesi E vitamini ve minerallerle birleşince kaşı besleyerek güçlenmesine sebep olur. Hint yağını kaşlarınıza uygularken deriyle temasından kaçınmak gerekir. Her güzellik uygulamasında olduğu gibi cildin temizliği burada da geçerlidir.  Hint yağını kulak çubuğuna batırın ve sadece kaşlarınızın üzerinde gezdirin.  Bu uygulamayı akşamdan akşama yapmak oldukça etkili olacaktır.

 

 

 

Türk Yapımı Dizilerden En Çok Seyredilenler

Gözenekleri Küçültmenin Bir Yolu Var Mı?

Cildin, en önemli yapı taşı gözenektir. Bazı insanlarda gözenekler olması gereken yapıda olurken bazılarında ise gözenekler gideren büyür. Gözeneklerin büyümesi yağlanmaya, sivilce oluşumuna neden olur. Bu yüzden gözeneklerin büyümesi istenmeyen bir durumdur. Gözenekler çeşitli nedenlerden dolayı büyüyebilmektedir. Hormon değişimi, hava değişimleri, yaş, cilt tipi gözeneklerin büyümesine neden olabilirler.

Gözeneklerin büyümesi elimizde olmasa da küçülmesi için cilt bakımı uygulamalarından yararlanabiliriz. Gözenekleri küçültmenin bir yolu var mı, diye kara kara düşünenlere hemen söyleyelim ki hiçbir cilt sorunu çözümsüz değildir. Elbette ki büyük gözeneklerinde küçülmesi mümkündür.  Elbette ki her çözüm düzenli ve doğru uygulandığından etkili olacağını vurgulayalım.

Gözenekleri küçültmenin bir yolu var mı, sorusunun en cevapları oldukça pratik ve kolay uygulamaları vardır.  Gözeneklerin tıkalı olması ve gözeneklerin genişleyerek esnek olmasına sebep olur.  Şimdi size önereceğimiz taktikleri düzenli olarak uyguladığınız takdirde gözenekleriniz giderek sıkılaşacaktır.  Gözeneklerinizin sıkılaşması için yapılacak yöntemlerden biri de cilt temizliğine dikkat edilmesidir. Cildinizin gözeneklerinin küçülmesi için buz kompleksi uygulamak gözeneklere şok etkisi vererek gözenekleri büzüşmesine neden olacaktır.

Buz kompleksi uygulaması her gün olmak kaydıyla saniyelik temaslar halinde yavaşça uygulayınız. Eğer buz uygulaması yapmaya üşeniyorsanız yüzünüzü soğuk suyla yıkayaraktan da şok etkisi verebilirsiniz. Etkili gözenek küçültücü yöntemlerden biride güzellik maskeleridir. Şeker maskesi gözeneklerin sıkılaşmasına neden olan bir maske türüdür.  Şekerin yanı sıra yoğurt içerikli maskelerde gözenekler için oldukça etkilidir.

Bunun yanı sıra killi özel topraklarda gözeneklerin küçülmesinde etkili yöntemler arasındadır. Toprak cilde iyi gelir mi demeyin. Göl çamurları bile cilt için faydalıdır. Gözeneklerin küçülmesine yarayan kozmetik ürünlerinden de yararlanılabilirsiniz. Ancak en iyi yöntem fazla para vermeden doğal çözümleri denemektir.

 

Yabancı Dizi Yapımları

Haşlanmış Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Nedir?

 

Haşlanmış Yumurta Nasıl Soyulur?

Yumurta haşlanır iken iki sorun ile karşılaşabiliriz. Yumurta haşlanır iken yumurtalar çatlanabilir ve içleri parçalanarak içinden çıkabilir. Bu yüzden yumurta soğuk suda haşlanmalıdır ve ocağın ateşi kısık olmalıdır. Böyle yapıldığı zaman yumurtanın kabuklarının çatlaması azaltılır. Haşlanmış yumurta soymanın en pratik yolu nedir?

Yumurta haşlanır iken ikinci bir sorun ise yumurtanın kabuklarının çok zor soyulmasıdır. Yumurtanın kabuğunun kolay soyulması için ise yumurtayı kaynattığınız suya bir çay kaşığında karbonat eklenilmelidir. Böylece yumurtanın kabukları daha kolay soyulur.

 

Kolay Yöntem

Haşlanmış yumurta soymanın en pratik yolu nedir? Haşlanmış yumurta soymada aslında çok kolay bir yöntem vardır. Yumurta haşlandıktan sonra bir su bardağı su ile doldurulur. Ardından bir tane yumurta bardağın içine konulur. Bardak tezgahın üstüne alınır çünkü suyun ve parçalanan kabukların etrafa değil de tezgaha sıçraması daha iyidir. Avuç içi bardağın açık kısmını kapatarak bardak çok hafif kuvvet uygulanarak sağa sola doğru savrulur. Bu şekilde yumurtanın kabuğu kolayca soyulur.

 

Öğretmekle Büyük Zaman Kaybetme

Haşladığınız Yumurtanın Çatlamaması İçin Bunu Yapın

Sabahları en çok tüketilen gıdalardan birisi olan yumurtanın yapımında kullanılan çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında daha çok yağda veya haşlama olmaktadır. Haşlama ile yapılan yumurtanın daha sağlıklı olduğu bilinmektedir. Haşlama yumurtaların daha lezzetli olması için ise pişirme süresine dikkat edilmesine ek olarak pişirilme sürecinde çatlamaması önemlidir. Peki haşladığınız yumurtanın çatlamaması için ne yapmalısınız? Bunun için bilmeniz gereken sadece bir kaç kolay ipucu var.

 

Sadece yumurtaların pişmeye başladığı 5. dakikada biraz tuz serpin. Tuz yumurtaların çatlamasına engel olacak ve yaklaşık 15 dakika sonra yumurtalarınız sağlam bir şekilde haşlanmış olacaktır. Bundan sonra yumurtanızın daha lezzetli ve kıvamında olduğunu fark edeceksiniz.

 

Sabah kahvaltısında güzel bir yumurta haşlaması için ise aldığınız yumurtaların taze olmasına da dikkat edin. Öte yandan haşlama yapılacak kabın saplı olmasına ve de su seviyesinin yumurta sayısına oranla ideal olmasını sağlayın. Bu sayede ideal pişirme süresi olan 20 dakika boyunca çatlamamış olan yumurtalar ile enerji dolu bir sabah kahvaltısı öğünü hazırlayabilirsiniz.

 

Olgunlaşmanın ve eğitim

Guam Yosun Çamuru Nedir Neye İyi Gelir?

Okyanusun derinliklerinden çıkıp, kadınların formunu korumak için kullandıkları Guam yosun çamuru son günlerin gözdesidir.  Öyle ise Guam yosun çamuru nedir neye iyi gelir kısaca bilgi sahibi olalım. Guam yosunu, okyanusun en derinlerinde meydana gelmiş binlerce yosun türünden bir tanesidir.  Guam yosunu, okyanusun derinliklerinden itina ile toplanarak açık alanlarda üç gün boyunca kurutma işlemi görür. Bu kurutma esnasında rüzgârında etkisiyle yosunlar %80 oranında su kaybına uğrar.

Yosunların iyice kurumasıyla Guam yosun çamuru elde etmek için,  yosunlar fabrikalara taşınır. Elbette ki yosunların güzellik aracı olabilmesi için bir takım kimyasal aktiviteden geçmesi gerekmektedir.

Guam yosunu çamuru için ilk olarak yosunlar, yeşil kekik ve limon yağları ile harmanlanılır. İkinci etapta ise Guam yosunu atkestanesi özü ile karıştırılarak hücre geçirgenliği arttırılır. Guam yosununun daha etkili hale gelmesi için kan dolaşımının sağlanması gerekir.

Ayrıca vücudun ödemini arttırıcı maddelerde Guam yosununun güzelliğin hakkını verebilmesi için önem teşkil eder. Bunun için Guam yosunu çamuruna A vitamini, B2, c ve K vitaminleri, bitkisel yağ özleri, doğal mineral kaynakları, kalsiyum ve magnezyum, sıkılaştırıcı etkili yağ özleri ve kil katılmaktadır. Yosuna kil katılması onu çamurlaştırarak vücutta istenildiği gibi kullanılmasına sebep olur. Guam yosunu birçok işlemden geçerek daha fit bir vücuda kavuşmak isteyen kullanıcılarıyla buluşur.

Peki, Guam yosun çamuru nedir neye iyi gelir, hiç düşündünüz mü? Özellikle kadınların baş kâbusu olan selülit sorunu Guam yosunu çamuru ile son buluyor. Guam yosun çamuru ayrıca yağ yakımı yaptığından kilo vermeye yardımcıdır. Guam yosun çamurunu vücudunuzun sorunlu bölgelerine ıspatula yardımıyla sürerek jelâtinle kaplayın.  Önerilen sürede beklettikten sonra temizleyin. Daha ilk kullanımda Guam çamuru yosunu farkını keşfedeceksiniz.