Etek Çeşitleri Travesti

Kolay ve şık kombinler yapmak isteyen bayanların tercih ettiği ve dolaplarında muhakkak bulundurdukları kıyafetler eteklerdir. Her yaş grubuna hitap eden etek çeşitleri çok fazla tasarımlara sahiptirler. Etek çeşitleri arasında yaş gruplarına ve tarzlara göre farklı seçenekler bulunmaktadır. Bebekler için de gençler için de ileri yaşlardakiler için de farklı etek modelleri ve ilginç etek tasarımları bulunmaktadır.
Gündelik ve spor tarzlarda giyinmeyi seven gençlerin tercih ettikleri etekler rahat olan modellerdir. Rahat etekler arasında uzun yıllardan beri kullanılan kot etekler ilk sırada gelmektedir. Kot etek modelleri arasında sade ve farklı tasarımlar da bulunmaktadır. Yeni sezon kot eteklerde yırtık detaylar yer alıyor. Bu detayları Travestiler pantolonlarda da görmek mümkün. Kot etekleri rahat bir gömlek veya bluz ile kombin yapabilir ve bu kombin ile şık görünümü kısa sürede elde edebilirsiniz. Kot etekler ile açık renk bluzları kullanmak daha hoş bir uyum sağlamaktadır. Kalem etek modelleri ise hem gündelik olarak hem de klasik olarak kullanılabilen çok kullanışlı ürünlerdir. Kalem etek modellerinde renk olarak da uzunluk olarak da farklı seçenekler bulunuyor. Bu etekler her yaş grubu tarafından kullanılabilir.
Farklı tarzlarda kombin yapmak ve dikkatleri çekmek isteyen kişiler için payetli etek modelleri, veya deri etek modelleri değerlendirilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Bu etek modelleri ile farklılığınızı ve tarzınızı ortaya koyacak kombinler yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir